Logo for Skirverennet. Klikk på bildet for å få det større

SKIRVERENNET

Klikk på bildet for å få det større

Hovudside Historikk Bilder Reglar for premiering Resultat

Resultat

Resultat frå tidlegare år

Skirverennet år 2010

88 deltakarar




Vandrepokalen, beste tid i klasse 13-15 år: Jakob Nagelsaker

5 års-plakett: Oskar Haukaas Brusdal, Ida Marie Ormstad og Vetle Søyland

10 års-plakett: Birgit Haukås (overlevert 2012)

Begynte å telle antall gonger frå år 2001

 

Deltatt      
Fødd 2006-2010 (0-4 år)     
Fornamn Etternamn  
Axel Molander  
Ask Thorbjørnsen  
Amalie H. Wagle   
Liv Wroldsen  
Ida K. Åkre  
       
        
        
Deltatt     
Fødd 2003-2005 (5-7 år)     
Fornamn Etternamn  
Julius Bonar  
Kaja H. Brusdal  
Petter H. Christensen   
Tuva M. Kaasa   
Hedda  Kollberg   
Victor Rande  
Simen Røsås  
Johannes Sandaker  
Odin Vinje-Kjendalen  
Willa Wroldsen  
Jens K.  Åkre  
      
     
Deltatt    
Fødd 2000-2002 (8-10 år)     
Fornamn Etternamn  
David  Andersen   
Amalie Andersen  
Finlay Booth  
Oskar H. Brusdal  
Maja H. Christensen  
Una  Eldna  
Lars Eldna  
Syver M. Hellberg  
Sander Kollberg  
Jenny  Molander  
Victor Nagelsaker  
Martin L.  Nilsen  
Hannah F. Popperud  
Sander Røsås   
Kristoffer  Sandaker  
Eirik Strand  
Gustav  Søiland  
Ingrid Søiland  
Silje  Urheim  
        
       
Resultat    
Fødd 1998-1999
(11-12 år)
    
Fornamn Etternamn

Tid

Magnus Urheim 10,0
Stian Tønsberg 10,2
Hanna Moe 10,3
Mala G. Handeland 10,4
Oskar Nagelskaker 11,1
Rebecca V. Becker 11,3
Hermann Lie-Nilsen 12,0
Michael Aanmoen 12,4
Birgit Haukås 13,2
     
       
Resultat    
Fødd 1995-1997 (13-15 år)     
Fornamn Ettetternamn

Tid

Jakob Nagelsaker 8,7
Jørgen Tønsberg 9,3
Vetle  Søiland 10,2
Dev G. Handeland 10,8
Hege S. Olsen 10,9
Ida M.  Ormstad 11,4
Emile  Danielsen 22,3
Bent Olav Kjærstad 24,0
      
       
Resultat    
Fødd 1994 eller før 
(16 år og eldre)
    
Fornamn Etternamn

Tid

Torstein Åkre 9,9
Knut Hægstad 10,3
Frank Ormstad 10,3
Vegard Popperud 10,3
Runar Nagelsaker 10,3
Tor Erik Tennfjord 10,5
Hege Tønsberg 10,6
Pål Molander 10,6
Asgeir Haukaas 10,6
Anita Tveiten 10,7
Robert Christensen 10,8
Vegar Andersen 11,0
Ole K. Rygh 11,0
Berit Rygh 11,0
Sondre Haga 11,1
Nikolai H. Ovenberg 11,1
Zoltan Bodar 11,1
Åge Kollberg 11,2
Thomas Kollberg 11,2
Leif R. Strand 11,2
Terje Aanmoen 11,3
Terje Rolland 11,3
Baard Kaasa 11,3
Julie Søiland 11,6
Baard Søiland 11,6
Tor B. Olsen 11,6
Tor Runde 11,6
Stein Kjendalen 11,6
Grethe Hægstad 11,7
Esma Tulla 11,8
Hans K. Rygh 11,9
Thomas Søiland 12,1
Tor Sander 12,1
Reidun Vinje 12,4
Sisseld Moe 12,5