Logo for Skirverennet. Klikk på bildet for å få det større

SKIRVERENNET

Klikk på bildet for å få det større

Hovudside Historikk Bilder Resultat


Resultat

Resultat frå tidlegare år

Skirverennet år 2002

87 deltakarar

Vandrepokalen, beste tid i klasse 13 - 15 år: Christian Skoe

Begynte å telle antall gonger frå år 2001

Deltatt

Fødd 1998-2002 (0-4 år)

Fornamn

Etternamn

Kristine

Dalen

Sara

Finnema

Magnus

Fredriksen

Mala

Handeland

Birgit

Haukås

Henrik

Hegard

Oda

Helberg

Sindre

Løvli

Willy Andre

Monsen

Bent Olav

Monsen

Vegar

Myklemyr

Gard Berg

Olstad

Hanne

Vege

Sveinung

Verpet

Andreas

Verpet

Mina H

West

Deltatt

Fødd 1995-1997 (5-7 år)

Fornamn

Etternamn

Katrine Haugen

Blokkum

Alexander

Bråthen

Naomi

Bråthen

Marita

Claussen

Renate

Djupos

Arnfinn

Eriksen

Frida

Finnemo

Ingvild

Fjeldstad

Andrian Bødtker

Gansa

Julian Bødtker

Gansa

Dev

Handeland

Knut Halvor

Haukaas

Anne Stine

Hegard

Sindre

Kaupang

Stine

Myklemyr

Hilde

Myklemyr

Ida

Ormstad

Vilde

Rognstad

Olav

Slåttsvik

Silje H.

Sælabakke

Håvard

Vege

Deltatt

Fødd 1992-1994 (8-10 år)

Fornamn

Etternamn

Erik Haugen

Blokkum

Jakob

Fjeldstad

Martin

Fredriksen

Jan Ivar

Gjellum

Teodor

Gjerstad

Torbjørn Due

Hansen

Gaute

Helberg

Stine Andre

Johnsen

Håvard

Nygaard

Thea Berg

Olstad

Marthe

Rognstad

Henrik

Skoe

Simen

Slottsvik

Mads

Stangeby

Halvor

West

Andre

Ødegård

Resultat

Fødd 1990-1991 (11-12 år)

Fornamn

Etternamn

Tid

Kaja

Holt

10

Erik

Ødegård

10,4

Christian

Opseth

10,5

Heine

Stangeby

10,8

Kristoffer K

Goverud

10,8

Kine

Bjørndalen

11,5

Mads Vesta

Abrehamsen

14,6

Cecilie Moås

Johnsen

16,3

Kaja Bakke

Andersen

18,1

Resultat

Fødd 1987-1989 (13-15 år)

Fornamn

Etternamn

Tid

Christian

Skoe

9,1

Line Camilla

Kaupang

9,3

Kenneth

Hole

9,5

Espen

Kolberg

10

Solveig

Gogstad

10,9

Miriam

Sørensen

11,3

Resultat

Fødd 1986 eller før

Fornamn

Etternamn

Tid

Anders

Hole

9,8

Tom

Løvli

10,2

Hans Erik

Slokvik

10,2

Arild

Dalen

10,3

Tov Halvard

Hegard

10,3

Alexander

Helberg

10,3

Anita

Løvli

10,3

Ole Johannsen

Myklemyr

10,3

Øyvind

Eggerud

10,5

Oddvard

Nygaard

10,5

Bjørgulf

Garden

10,6

Geir Asle

Hegard

10,6

Geir Asle

Bråthen

10,7

Espen

Slotsvik

10,7

Vidar

Sælabakke

10,7

Øystein

Eggerud

11,5

Hans Kristian

Rongstad

12,3

Anne Li

Finnema

12,9

Ib

West

20,4